VĚŠTĚNÍ Z KARET

Napsal Drozdova66.bloger.cz (») 26. 4. 2012 v kategorii ŽIVOTNÍ MOUDRA, přečteno: 12216×
obrazky-ruzne/karty.jpg


 

VĚŠTĚNÍ Z KARET PRO KAŽDÉHO
K odpovědím stačí balíček obyčejných jednohlavových mariášových karet. Nejprve je pečlivě zamíchejte a rozložte na stole obrázky dolů.potom levou rukou – tou od srdce – vyberte na každou položenou otázku sedm karet. Pokud se do nich zahledíte, pootevřou vám okno osudu.

 

ZELENÉ ESO
Je nejspanilejší ze všech dvaatřiceti karet. Kam se postaví, tam se pořádek nastolí. Této vyjímečné kartě se také říká Boží oko. Postará se o příjemnou náladu a dobrou mysl.
ZELENÝ KRÁL
Je poslem dobrých zpráv, ale mladým mužům zvěstuje i nástup vojenské služby. Pro jiné může znamenat dopis či milý telefonát. Také je pozvánkou na párty, zábavu či diskotéku, zkrátka na nějakou výjimečnou společenskou událosr. Je to rovněž karta, která ohlašuje zajímavé novinky, pozoruhodné události. Je to karta naděje.
ZELENÝ FILEK(SVRŠEK)
Představuje manžela, druha či dlouholetého partnera. Čím blíže je zelenému spodku – manželce, tím lépe si rozumějí. Jejich vztah ovšem ovlivňují také další karty, které se mezi zeleným filkem a spodkem nacházejí. Čím více je srdcí, tím více lásky a dobrých vztahů. Karty žaludské nehlásají nic dobrého, zelené naopak zvěstují pohodu a přátelství. Kulové karty zese v tomto spojení znamenají radost, porozumění a úspěch v práci.
ZELENÝ SPODEK
Představuje manželku, družku, dlouholetou partnerku. Čím blíže je k zelenému filkovi, tedy manželovi či partnerovi, tím lépe si rozumějí. Už ale víme že záleží na tom, jaké druhy karet se nacházejí mezi těmito dvěma zelenými kartami.
ZELENÁ DESÍTKA
Je kartou manželství, což platí pro svobodné a rozvedené. Pro zadané je pak kartou rodinného svazku. Čím více je kolem zelené desítky srdcí, dalších zelených i kulí, tím lépe. Pozor však na karty žaludské, ty věští manželskou krizi. Záleží na vás, jak ji zvládnete, ale rozhodně poslechněte varování a více se soustřeďte na rodinu. Skončete s pozdními příchody, hádkami a pitím alkoholu, snažte se doma opět nastolit pohodu a klid.
ZELENÁ DEVÍTKA
Znamená radost a dobrou náladu. Je to velmi optimistická karta, která zvěstuje například pozvání na večírky a plesy. Karta dává šanci vašemu vtipu a smyslu pro humor, oznamuje vám, že máte na to, stát se duší a středobodem společenských akcí. Radujte se, zpívejte, tančete a zároveň vyslyšte varování téhle karty – pozor na alkohol a pamatujte na umění včas odejít!
ZELENÁ OSMA
Je to karta štěstí. Ostatně je na ni vyobrazen slon s chobotem vztyčeným vzhůru, což symbolizuje štěstí. Štěstí vás může potkat v různých podobách. Když stojí zelená osma blízko karet kulových, vsaďte si a vyhrajete! Když stojí blízko červené, jde samozřejmě o šťastnou lásku. Pokud leží vedle dalších zelených, jste či budete ve výtečné kondici. A je-li vedle žaludů, znamená to, že bude dobře – například se vám zlepší zdraví.
ZELENÁ SEDMA
Je to karta splněných přání, která ovšem také upozorňuje na talent ke sportu, lásku k přírodě a k pohybu v ní. Může být kartou urovnání sporů, soudních i osobních. Prozrazuje svěžího ducha a pracovitost, zvěstuje, že dílo bude zdárně dokončeno. Ptáte-li se v souvislosti s touto kartou na charakter, pak jde o člověka dobrého, vyznávajícího sice upřímnost a pohodu, ale uzavřeného. S takovým člověkem je třeba mít jistou trpělivost.
ČERVENÉ ESO
Pokud si ji vytáhnete, máte vyhráno. Jste na správné cestě za láskou. Pro opuštěné je to výzva, aby vyšly z domu ven vstříc novým setkáním. Nelekejte se ani seznamovacích inzerátů, doporučeje se zkrátka využít na cestě za láskou všech možností. Samozřejmě záleží na tom jaké karty se objeví poblíž červeného esa a červené desítky. Taková láska vydrží nejdéle a bude velmi romantická.
ČERVENÝ KRÁL
Někdy zvaný i srdcový král znázorňuje milence, případně nově příchozího milence. Pokud se objeví blízko osoby svobodné či rozvedené, je to dobré, ale vyskytne-li se v blízkosti ženy vdané, může hrozit nový silný vztah, a tudíž nevěra.Jsou-li kolem červeného krále srdcové karty, projeví se to silnějším citem. Jsou-li však nablízku žaludy, nepůjde o skutečnou lásku, ale spíše o rozmar či chvilkovou slabost. Zelená barva poblíž červeného krále věští větší radost a významná setkání. Kulové karty říkají, že nový milenec vám bude všestraným pomocníkem.
ČERVENÝ FILEK (SVRŠEK)
Představuje kluka, dítě, mladého muže, vnuka synovce, kamaráda. Pokud čekáte dítě a vyjde vám tato karta, narodí se určitě syn! Záleží samozřejmě také na tom, jaké karty jsou kolem. Ty totiž určují osud dítěte. Má-li kolem sebe například více zelených, znamená to talent pro sport, lásku k přírodě a smysl pro pořádek. Jsou-li kolem červené, bude chlapec milý, klidný a citlivý, pravděpodobně s uměleckými sklony. Kulové karty prozrazují sílu, energii, bojovnost a intelekt. Žaludské pak samotáře a někdy i potížisty.
ČERVENÝ SPODEK
Představuje děvče, vnučku, neteř či kamarádku. Vyjde-li tato karta na otázku co se ženě narodí, pak to bude jistě holčička. Hodně zelených karet v okolí znamená, že děvče bude slušné a ochotné, zřejmě bude oplývat talentem ke sportu a sklony k nenucenému oblékání. Červené karty kolem značí talent umělecký. Kulové karty věští živost a neposednost, půjde prostě o děvče do větru. Nedobrým znamením jsou žaludy, které prozrazují nepořádnici se sklonem k lenosti a potížím.
ČERVENÁ DESÍTKA
Je kartou zalíbení, přátelství a počínajícího vztahu. Pokud se tato karta objeví v souvislosti s vaším partnerem, je to víc než dobré. Rozhodně si porozumíte, máte stejné myšlenky i plány. Červená desítka rovněž prozrazuje že je ve vás spousta citu, náklonnosti a že patříte spíše mezi optimisty. Na vztahu je však třeba pracovat, samozřejmě mile a přátelsky.
ČERVENÁ DEVÍTKA
Je symbolem domova, útulného místa, kam rádi vracíte. Červená devítka by měla navodit ovzduší míru a pohody, protože znamená domov plný lásky. Rozdávejte lásku a dobré slovo a obojí se k vám bude vracet zpátky.
ČERVENÁ OSMA
Předpovídá hádky a svízele a těžkosti s láskou. Ohlašuje, že si partneři přestávají rozumět. Může oznamovat i těhotenství, většinou však spíše nechtěné. Tato karta rovněž může prozrazovat, že se kolem vaší lásky točí někdo jiný. Nepropadejte panice a nic neřešte zbrkle a násilně!
ČERVENÁ SEDMA
Zvěstují dary a dárečky, ovšem pouze tehdy,pokud jsou kolem ní v sedmi vybraných kartách ještě další karty červené. Pokud však stojí sama a opuštěná, věští to úpadek vašeho vztahu. Pak je třeba zamyslet se nad tím, co skřípe a co se dá udělat pro nápravu. Osamělá červená sedma by tedy měla do vašeho života přinést víc lásky. Pokud totiž vyslyšíte určité varování, které tato karta skrývá, a budete se partnerovi více věnovat, nezapomenete na lichotky a drobné pozornosti, uznání a úsměvy, bude vše lepší a lepší.
KULOVÉ ESO
Pokud si tuhle kartu vytáhne někdo , kdo má ambice k podníkání, může se do něj pustit, byť začátky mohou být svízelné. Karta ovšem značí že váš plán se podaří dotáhnout do konce a vyděláte jmění. Karta vypovídá i o velké životní energii, dobré kondici . také může signalizovat dědictví či výhru ve Sportce. K tomu je však třeba dalších příznivých karet a například žaludy mohou všechno pokazit. Kulové eso je rovněž kartou vzdělání
KULOVÝ KRÁL
Znamená dostatek energie, příliv elánu a velkou činorodost. Je také skvělou kartou úsilí, přičinlivosti a k nim i dobrých výsledků. Stojí při vás a podporuje vaše snažení ve všech směrech, v mnoha případech může přímo znamenat změnu k lepšímu. Pokud se ptáte na zaměstnání, je to báječná karta – symbolizuje pozitivní obrat, například mnohem lepší pracovní postavení nebo dokonce úlně novou práci.
KULOVÝ FILEK (SVRŠEK)
Symbolizuje přítele či přítelkyni. Může znamenat setkání s neznámým mužem stredního věku a také nabídku práce. Jde o výbornou kartu v souvislosti s energii a úspěchem v zaměstnání. Vaše úsilí velmi pravděpodobně nevyjde nadarmo. A čím víc se v okolí kulového filka na sedmi vytažených kartách objeví kule, tím je úspěch bližší, zejména v podníkání. Pokud se neznámý člověk, ohlášený kulovým filkem skutečně objeví, můžete mu věřit. Bude spolehlivý, rozumný a schopný.
KULOVÝ SPODEK
Je nebezpečný, protože znamená faleš. Pokud se vám tato karta objeví v sestavě, zcela jistě máte někde na blízku nepřítele. Může to rovněž znamenat, že s vámi někdo hraje falešnou hru a okrádá vás o čas a peníze. Karta rovněž varuje , že vaše energie je jen zdánlivá a vaše svědomí není zcela čisté. Je třeba řešit problémy a napravovat to, co je třeba. Rozhodně odolejte pokušení podvádět.
KULOVÁ DESÍTKA
Zvěstuje malé nebo průměrné peníze. Nezemřete v bídě, ale patrně také nedobudete svět. Kulová desítka může též znamenat prémie, zvýšení platu či zcela malou výhru. Pozor ovšem na to, pokud se v blízkosti téhle karty objeví žaludy. To znamená dluhy! Ve spojení s kulovým králem karta napovídá, že je třeba sportovat a otužovat se, posilovat průměrnou energii aerobikem či plaváním.
KULOVÁ DEVÍTKA
Je kartou cestování.Čím více se v její blízkosti nachází dalších kulí nebo zelených, tím jsou cesty vzdálenější a exotičtější….Pokud jsou kolem kulové devítky červené, poznáte krásy naší země, ale pokud jsou nablízku žaludy, je možné, že plány nevyjdou. Také to může znamenat nekvaliní ubytování, špatné počasí a nehody či nemoci cestou. Kulová devítka může rovněž ohlašovat změnu v bydlení, například stěhování, získání podnájmu či vlastního bytu.
KULOVÁ OSMA
Znamená stálost a věrnost. Když se tato karta objeví v souvislosti s vaší práci a podníkáním, je vše v pořádku. Může však rovněž věštit, že vám ubývá energie a že je čas sebrat síly. Může znamenat malé peníze nebo to, že si peníze vypůjčíte. Právě toto znamení může být impulzem k úvahám o změně zaměstnání, protože to vaše dosavadní zřejmě nemá budoucnost. Kulová osma je i kartou šetřílků a skrblíků, kteří nedopřejí nic sobě ani druhým.
KULOVÁ SEDMA
Je to karta společenská. Vyzývá vás k radostem a zábavě mezi lidmi. Mnohým karta může předpovědět příjemné překvapení. Opuštěné duše může potkat zajímavé seznámení. Pokud však mezi sedmi kartami vyjde kulová sedma jako jediná své barvy, může to znamenat hmotný nedostatek, někdy dokonce bídu.
ŽALUDSKÉ ESO
Je nejhorší kartou ze všech žaludů. Ohlašuje ostudu, nezdary a maléry. Opět ale záleží na spojení s okolními kartami. Pokud si totiž tuto kartu vytáhnete jako jedinou své barvy, může znamenat převratné změny k lepšímu. Čím více je kolem esa dalších žaludů, tím hůř pro váš partnerský vztah a zaměstnání. Spojení žaludského esa a žaludské desítky zvěstuje velkou ztrátu, zánik manželství, neplodnost, ztrátu svobody, či dokonce smrt. Žaludské eso spojené s kulovými kartami ukazuje na nezaměstnanost. Pokud se vám v sedmi vybraných kartách ukáže více než pět žaludů, je nejlépe vše změnit a začít znovu od začátku.
ŽALUDSKÝ KRÁL
Znázorňuje úřady, soudy, spory, ale také návštěvu lékaře. Když se tato karta objeví ve spojení a žaludským esem, rozhodně vás nemine soudní spor. Je to také karta nepokoje v duši. Radí dát věci do pořádku dříve, než bude pozdě. Rovněž může upozorňovat na dluhy i nezaplacené složenky. Ve vztahu s partnerem to také není karta příznivá – naznačuje, že se povahově neshodnete. Pokud vás něco bolí či trápí, je potřeba navštívit lékaře nebo psychologa. Určitě začněte se svým zdravím něco dělat a srovnejte si účty k sobě i okolí.
ŽALUDSKÝ FILEK (SVRŠEK)
Znázorňuje starší mužskou osobu, otce, dědu či strýce. Pokud je ve spojení s dalšími žaludskými kartami, hrozí jim vážné onemocnění. Stojí-li žaludský filek vedle žaludského krále, čeká dotyčného pobyt v nemocnici. Když se ještě přidá žaludská desítka, bude muset dotyčný starší muž podstoupit operaci. Čím více je ale kolem zelených, tím lépe vše dopadne. Pokud se dokonce nablízku objeví zelené eso, znamená to záruku uzdravení.
ŽALUDSKÝ SPODEK
Představuje starší paní, maminku, babičku či tetu. Pokud se kolem žaludského spodka nacházejí i další žaludské karty, jde o nemocnou ženu. Pokud jsou kolem zelené karty, znamená to pro dotyčnou svěžest a dobrou kondici. Jsou-li to srdce, je potřeba se jí víc věnovat. Je to jistě žena velmi citlivá a možné, že se trápí. Kulové karty, nacházející se v blízkosti žaludského spodka, svědčí o energii a činorodosti staré paní. Možná také naznačují, že vám dotyčná něco daruje či v budoucnu odkáže.
ŽALUDSKÁ DESÍTKA
Znamená buď nemoc všeobecně, nebo chorobu začínající, o které člověk dosud ani neví. Může prozrazovat nachlazení, chřipku, angínu, horečku. Pokud tuto kartu vytáhnete jako jedinou z žaludských karet, připravte se na delší marodění. Pokud ale stojí vedle dítěte či starší osoby, zaměřte pozornost na ně. Rozhodně to však nebude nic vážného. Vyplatí se ovšem začít s otužováním
ŽALUDSKÁ DEVÍTKA
Je karta potíží, vždyť je na ni také vyobrazen mrtvý pták! Ohlašuje velké starosti. Dejte si pozor na nebezpečí a úrazy, spory vyřizujte s chladnou hlavou. Neperte se, nerozčilujte se, vyhýbejte se hádkám a alkoholu. Spojení žaludské devítky se žaludským esem ovšem zvěstuje, že starostem stejně neuniknete. Ve spojení s kartami jiných barev prozrazuje žaludská devítka širokou škálu nepříjemností, od pomluv až po neřesti či veřejné zostuzení.
ŽALUDSKÁ OSMA
Je z karet této barvy vlastně nejlepší či nejvstřícnější. Hlásá konec starostí, hádek a brzké vyřešení potíží. Může také znamenat, že záhy skončí váš dávný spor a bude zase pokoj. Trubač vytrubuje ústup nepřátelství, ale také nemoci a vůbec všech zdravotních potíží. Nad žaludskou osmou se tedy můžete radovat. Nezapomeňte ale , že všechny změny k lepšímu vyžadují i vstřícnost z vaší strany.
ŽALUDSKÁ SEDMA
Hlásá žárlivost, rovněž i neústupnou cholerickou povahu a může též předpovědět výprask. Není ovšem vyloučeno, že také ohlásí počínající lehké onemocnění. Třeba nachlazení či rýmu. Pokud jste tedy pozváni do společnosti a vyjde vám tato karta, je třeba mít se na pozoru. Nehádejte se, protože hrozí spor, který by mohl přerůst v bitku. Žaludská sedma také prozrazuje, že právě vy se v partnerském vztahu moc nesnažíte. Spíše tomu druhému komplikujete život žárlivostmi a urážkami. Zamyslete se proto nad sebou! Žárlivost vyměňte za radostný smích a méně podezíravý přístup k partnerovi.

K tomu patří i návod jak na to  - odkaz zde 

Štítky: KARTY
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
tunta z IP 78.136.161.*** | 10.10.2010 19:55
VĚŠTĚNÍ Z KARET,Z LÓGRU,Z KOSTEK,Z KOSTÍ,Z JÍDLA,Z RUK A PROČ NĚKDO NEVYMYSLÍ VĚŠTĚNÍ Z RUMU NEBO HRANOLEK ????
smilesmilesmile
pavel z IP 78.136.161.*** | 10.10.2010 19:56
NEBO Z UŠNÍHO MAZU???..NEBO Z ŽÍŽALÍHO TRUSU....smilesmilesmile
tunta z IP 78.136.161.*** | 10.10.2010 19:59
MOŽNÁ BY TO ŠLO TAKY Z BŮČKU A ZE ŠPENÁTUsmile NEBO Z DROBKŮ OD SUŠENEK ??? smilesmilesmile
pavel z IP 78.136.161.*** | 10.10.2010 20:01
NATO NEPOTŘEBUJU VĚŠTĚNÍ BO TO SI VYVĚŠTIM SAM ŽE TO BUDU MUSET PO SOBĚ UKLIZET NEBO JAKO VŽDY KOPNOUT POD POSTEL...smilesmilesmilesmile
tunta z IP 78.136.161.*** | 10.10.2010 20:02
ZAMETEJ TO JAK JÁ POD KOBERECsmilesmilesmile
pavlína z IP 78.136.178.*** | 11.10.2010 07:40
Vypadá to,že si už někdo ty karty vyložil smilesmilesmile
Renča z IP 213.29.147.*** | 26.1.2011 09:08
Jak se někdo nabídnete že byste mi cosi vyvěštili tak budu rádasmile už mně to láká ňáky ten pozemský rok ale ještě jsem nedostala info na žádnou solidní bosorku co nechce za pár minut 500 kč či eura smile no dost mně to láká .Jedna známa sice říká že jit ke kartářce je o hubu protože ti pak změní osud ale to ja považuju za celkem ujetou věc ,tak kdyby se v tom někdo líp orientoval a nebral to na lehkou váhu jdu do toho. Jsem schopná si v případě hádáni z ruky si jít i koupit mejdlo aby ty čáry byly o něco víc vidětsmile  Krásnej den smile
Pája z IP 85.162.17.*** | 19.5.2012 06:43
TAK AŽ PŘÍŠTĚ PŘIJEDU TAK VEZMU KARTY A VYLOŽÍM TI CO A JAK smile
RENČA z IP 90.177.157.*** | 5.11.2012 14:09
mOJE SESTRA BYLA U KARTÁŘKY A BYLA SPOKOJENÁ,VŠE CO ŘEKLA TAK SE SPLNILOsmilesmile
mumin z IP 90.177.157.*** | 11.11.2012 19:05
Renčo,u jaké kartářky byla.Moje přítelkyně hledá schopnou kartářku.Dej sem prosím kontaktsmilesmile
Magievestba z IP 46.13.59.*** | 13.12.2012 19:52
Výklad karet osobně,e-mailem,telefonem.
Objednávka:telefon,e-mail,info na stránkách.
vykladkaret-morava.webnode.cz/
Jana z IP 194.228.11.*** | 10.10.2014 12:09
No, já kartám moc nevěřím. Radši se odreaguji hrou na PC. Online hry v prohlížeči jsou super smile www.parka.cz/


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a nula